Bijna een week gaan we weer naar school. Elke dag worden nieuwe herinneringen aan onze schooltijd gemaakt. En als je niet oplet, vergeet je ...

Proefkonijn gezocht: Schoolfotoboek

Bijna een week gaan we weer naar school. Elke dag worden nieuwe herinneringen aan onze schooltijd gemaakt. En als je niet oplet, vergeet je die ook weer even snel. Tenzij... je Het schoolfotoboek in huis haalt. Dit boek zorgt ervoor dat jij al je mooiste herinneringen een plekje kan geven in wat je allerdierbaarste boek zal worden.
#publiciteit

 

Verzamel herinneringen aan de schooltijd van je kind in één uniek foto-plak-invulboek: Het Schoolfotoboek. Met plaats voor de individuele portretfoto's én alle klasfoto's. Plus handige notitieruimte zodat de naam van elk klasgenootje bijblijft. Dit originele album bevat bovendien coole lijstjes met de absolute favorieten van het moment: toekomstdromen, hobby's, beste vriendjes... Leuk voor later!

 

Getest op kinderen zkt een proefkonijn dat een uniek foto-plak-invulboek voor later wil. Iets voor jou? Stel je snel kandidaat. Dat kan per mail naar getestopkinderen@gmail.com of via onze sociale media. Vertel ons je naam, leeftijd en laat weten wat je mooiste schoolherinnering tot nu toe is! Reageren kan tot en met dinsdag 13 september.

 

 

Meer weten?

https://www.lannoo.be/nl/het-schoolfotoboek-0

#publiciteit