Proefkonijn gezocht: Het klokkenmysterie – Getest op kinderen

hier https://www.facebook.com/getestopkinderenhttp://www.visitkasterlee.be/product/115/het-klokkenmysterie—multi-cache Lang geleden verdween de klok uit de kerktoren van Kasterlee. Men sprak over duivelse streken, maar hoe zit dat nu echt? Waar is die klok? Vind jij ze terug?Je wandelt 3 kilometer door de bossen van de Kastelse Hoge Mouw. Met behulp van een hand-gps ga je op zoek naar de 10 verborgen locaties (coördinaten of waypoints) in het bos en op de heide. Aan elk coördinaat vind je een opdracht. Vind jij de verdwenen klok terug?Ontdek het allemaal tijdens de multi-cache. Deze
tocht is geschikt voor kinderen vanaf 8 jaar en volwassenen. Je kan
deze tocht maken met je eigen gps-toestel. De opdrachten vind je . Of je reserveert minstens 2
dagen op voorhand een toestel bij Toerisme Kasterlee. Je betaalt dan 15 euro
huur en 50 euro waarborg per toestel. De tocht vertrekt aan de parking
van de Hoge Mouw, Goorseweg in Kasterlee.
Tijdschrift Libelle zette deze multi-cache activiteit alvast in de kijker. Het is één van de tips voor deze Krokusvakantie. Dat maakt ons nieuwsgierig. We sturen onze proefkonijnen op pad.
Getest op kinderen zkt een proefkonijn vanaf 8 jaar om de verdwenen klok uit de kerktoren van Kasterlee te gaan zoeken. Toerisme Kasterlee zorgt voor een gps-toestel, zolang jij maar voor de klok zorgt!
Ben jij een goede speurneus? Stel je dan snel kandidaat. Dat kan via een reactie
hieronder of via de Facebookpagina.
Vermeld je naam, leeftijd en vertel waarom jij een goede speurder zou zijn. Reageren kan
tot en met februari.
donderdag 25
Let op! Deze tocht is niet toegankelijk voor rolstoelen en moeilijk voor buggy’s. Meer weten?